eesti liikumispuudega inimeste liit

märka puude taga inimest

Nõmme rabajooks 09.04.2017

rabajooks 209.04.2017 toimus Nõmme Harku raba teedel juba 87. Nõmme Rabajooks. Rabajooks oli seekord tugevalt seotud heategevuse ja teavitustööga liikumisest ja liikumisvõimalustest laiemalt. Ka rabajooksul kogusime annetusi kaksikutest vennakeste heaks, kes vajavad jalutuskäru ja palju muudki. Panime üles vigursõiduraja, kus suured ja väikesed said proovida ratastoolisõitu. Kaasas olid raamatud nõmmeka Mihkel Aitsami elust ja tööst. Nii mõnigi astus ligi ja teatas, et seda meest ma teadsin, oli tegija tõesti... Ilm oli ilus, jooksjaid muljetavaldavalt palju. Annetuskasti sisu loeme üle esmaspäeval. Aitäh kõigile! Nii neile, kes Kennethit ja Kristoferi toetasid kohapeal kui neile, kes on teinud ülekande.
Täname Nõmme Linnaosa Valitsust meid koostööpartnerina rabajooksule kutsumast ja kinnitamist, et koostöö jätkub tulevikuski

rabajooks 3

Rehabilitatsioon

taastusraviEesti Liikumispuudega Inimeste Liit osutab alates 2015. aastast rehabilitatsiooniteenust puudega lastele ja täiskasvanud puudega inimestele.

Sihtgrupid, kellele pakutakse teenuseid puuetega inimeste sotsiaaltoetuste seaduse tähenduses on: lapsed kuni 18-eluaastani (puuet taotlevad ja puude raskusastet omavad) ning 16-aastased ja vanemad isikud (puuet taotlevad ja puude raskusastet omavad).

Loe teenusest lähemalt

Kalender

ELIL tegevjuhi kalender
  
Liidu teated
Uudised