Toetajad

    Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit soovib avaldada sügavat tänu Teile, kuna teie helded annetused ja toetus aitasid meil edukalt korraldada suvepäevi, mis on muutunud oluliseks ürituseks meie liikumispuudega inimeste kogukonnale.

    Teie panus suvepäevadele kandis olulist rolli ürituse kordaminekus ning andis meie liikmetele võimaluse nautida päevi täis rõõmu, meelelahutust ja toredat seltskonda. Eriline tänu kuulub Teile ka selle eest, et aitasite leevendada palavusest tingitud ebamugavusi, pakkudes kosutavaid jooke ja maitsvat kõhutäit.

   Teie toetus on meile hindamatu väärtusega ning aitab tagada, et meie liikumispuudega inimesed saavad jätkuvalt osa võtta sündmustest ja tegevustest, mis toetavad nende heaolu ja kogukonnaühiskonda kaasatust.

    Kutsume Teid üles jätkama meie missiooni toetamist ning liituma uusi toetajad, et saaksime jätkuvalt pakkuda meie liikmetele väärtuslikke kogemusi ja toetada nende elukvaliteeti. Teie annetusel on suur mõju ning aitab meil jätkata olulist tööd, mis aitab liikumispuudega inimestel elada täisväärtuslikku ja rõõmsat elu.

Suur tänu Teile veel kord ning loodame jätkata koostööd tulevikus.

Parimate soovidega, Eesti Liikumispuudega Inimeste LiitVASULA