Mina aitan on jõudnud ka meie õuele!

16

#minaaitan on jõudnud ka meie õuele!

Mitte kaua aega tagasi käis arvuti kõlarites kõll, uus email. "Tere! Kirjutan teile, sest olen korraldamas heategevuskampaaniat "Mina Aitan!" Kampaania üks osaline on Eesti Youtuber ja kulturist Martin Lapin ning tema valis oma toetatavaks organisatsiooniks teid."

Intrigeeriv! Sukeldusime interneti avarustesse teada saamaks, kes on Martin? Selgub, et teadmatus tuli 30+ vanusest, sest Youtube 27,5 tuh tellijat ilmselgelt teavad, kellega on tegu.

Vaata järgi: https://www.youtube.com/chan…/UCy7gCphmWrFwMF9NUHt7P-A/about

Martin on tavaline, ebatavaline noormees. Ta julgeb teha ja öelda- nii nagu noortele kohane, otse ja ilustamata, slängi ja ka krõbedaid sõnu kasutades, läbi huumori, läbi eneseiroonia ja tögamise... miks see meile meeldib? Eluterve huumor hoiab vaimset tervist. Lisaks on Martin pehmelt öeldes trennihull, aga seda mitte tavapärases mõttes. Martin Lapin on Eesti Youtuber ning sisulooja, kes sai tuntuks oma humoorikate naljasketšide poolest. Ilmselt oled isegi mõnda neist näinud? Viimastel aastatel on Martini videod võtnud tõsisema suuna ning keskenduvad teadlikule treeningule, tervislikule toitumisele ning oma võimete ja oskuste piiride nihutamisele. Martin on oma videodes säilitanud oma humoorika ja lõbusa ellusuhtumise, kuid tajume ka ausust ja tõsist sihikindlust.

Huumor ja trenn koos- sobib :D

KAMPAANIA!

JÕUSAALI ÜHISTREENING JA KARASTAV SUPLUS MARTIN LAPINIGA MÄNGUS OSALEMISEGA AITAD MEID: Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit

Martin Lapin on öelnud “Mina Aitan!“. Aita Sina ka, tee oma panus heategevuse toetuseks ning saa võimalus viia oma treeningud järgmisele tasemele koos Martin Lapini jõusaalitrenniga! Martin on öelnud, et iga kordus loeb. Usu, ka iga annetus loeb!

100% osalusannetustest läheb Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidule

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:
Saaja nimi: Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit
Saaja konto: EE712200221011350780
Makse selgitus: Mina Aitan – Martin Lapin


NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID
Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
Mängu lõppkuupäev – 10.07.2020
Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu toetuseks
Auhinnaks on ühine jõusaalitreening koos Martini toreda seltskonna ja kasulike näpunäidetega. Soovi korral saad koos Martiniga pärast trenni võtta ette ühise karastava supluse.
Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.
https://minaaitan.ee/

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?
Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit tegeleb liikumispuudega inimestele võrdsete võimaluste loomise, avaliku arvamuse kujundamise ning üldsuse teavitamise liikumispuudega inimeste olukorrast ja nende tegevusest.

3, 2, 1 Start- Mina Aitan- Martin Lapin