Hea uudis erivajadustega inimeste võrgustikule

toeta

Sinu annetus võimaldab puuetega noortel saada toetavat ja inspireerivat coachingut.
Coaching on üks tõhusamaid viise toetada inimese arengut ja valmisolekut tegeleda oma väljakutsetega.
Tänu sinu panusele saame julgustada ka puuetega noori, avastama oma potentsiaali ja seda maksimaalselt ära kasutama.
Annetuskampaania eesmärgiks on koguda rahalisi vahendeid, et puuetega noored saaksid otsuste tegemisel julgustust ja tuge. Programm on mõeldud eelkõige koolilõpetajatele.
Mõistes selgemalt iseennast, enda ees olevaid väljakutseid ja oma võimeid, saab ületada hirmu ja eelarvamused, ning leida endas enesekindlus ja tasakaal.
Annetuse eest makstakse soovi avaldanud noortele kinni coachingu kulud ja vajadusel transpordi ning viipekeele tõlgi kulud.
Annetuse saad teha www.epifond.ee või LHV püsiannetuse keskkonnas.
LHV Panga klient saab alates viiendast veebruarist oma pangakaardi heategevusrežiimi lülitada. See tähendab, et Sina LHV klient, saad pangakaardil aktiveerida endale sobiliku püsiannetuse ning raha koguneb pisikeste summade kaupa heategevuseks iga kaardimaksega.
Valida saad viie erineva summa – 1, 5, 10, 20 ja 50 sendi – ja tosina Eesti heategevusorganisatsiooni vahel, nende hulgas Epifond. Vastav summa koguneb iga kaardimaksega valitud organisatsiooni toetuseks.
Näiteks inimene, kes teeb kuus 30 kaardimakset ja on valinud annetussummaks 20 senti, kogub aastaga annetuseks 72 eurot.
Annetada saavad kõik LHV eraklientidest deebetkaardi omanikud, kes on Eesti kodanikud või residendid. Võimaluse saab iga klient ise mobiiliäpis või internetipangas sisse ja välja lülitada, samuti valida sobiva summa ja heategevusorganisatsiooni.
Tehtud valikuid saab igal hetkel mugavalt muuta, näiteks suurendada summat või suunata annetused teisele organisatsioonile. Samuti näeb iga annetaja LHV äpis ja internetipangas oma annetuste koondsummat ning tehtavad annetused saab maksustatavast tulust maha arvestada.
Kaardimakseks loetakse igasugust kaarditoimingut, olgu selleks füüsiline või viipemakse, internetiost või automaatne makse (nt Spotify, Bolt, Wolt jne). Annetused kogutakse kokku ning LHV teeb väljamakse organisatsioonidele kord aastas.

Pane õlg alla! Tee annetus vastavalt oma võimalustele ning jaga meid sotsiaalmeedias!
Juures oleval videol jagavad oma kogemusi ja mõtteid Hendra Raud, SigniCha coach Liis Tamman ja Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit tegevjuht Lili Tiri
https://www.facebook.com/EPIFond/videos/728581851188324

Täpsem info ja kaardi head tegema lülitamine:
www.lhv.ee/heategu