Vabariiklik puuetega inimeste XXVII kultuurifestival 2023

Eesti Puuetega Inimeste Koda korraldab puuetega inimestele kultuurifestivali alates 1993. aastast. Tegemist on unikaalse ja kõige pikaajalisema traditsiooniga puuetega inimeste kultuurisündmusega Eestis, millel astuvad ülesse lauljad, tantsijad, instrumentalistid ja näitetrupid üle Eesti. Igal aastal jõuab publikuni 25 erinäolist etteastet erivajadusega inimestelt.

Kultuurifestival toimub 10. juunil 2023 Narva kultuurimajas Rugodiv (Puškini 8, Narva).

 

Festivalile on oodatud esinema nii kollektiivid kui ka üksikesinejad.

 

Käesoleval aastal on muudatusi festivali formaadis:

     

  • Festival on 1- päevane (10. juunil kell 10.00- 18.00)
  • Kavad on vabal teemal. Kava pikkus maksimaalselt 15 minutit. Palume kava pikkusest rangelt kinni pidada. Palume kava kirjeldus saata hiljemalt nädal enne festivali toimumist e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).
  • Festivali raames toimub käsitöölaat. Kui ühingutel on soov festivalil müüa käsitööd, siis palume võtta ühendust korraldajatega: Kairit Numa (tel: 5257220, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või Kaia Kaldvee (tel: 5653877, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).
  • Kunstinäitus. Kui ühingutel on soov festivali ajal esitleda kunstinäitust, siis palume võtta ühendust e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel: 53429043.

 

Festivali päevajuht on Jakob Rosin.

 

NB! Majutus toimub hotellis Inger ja hotellis Narva. Majutusasutustesse sisseregistreerimine alates 9. juunist kell 15.00

 

Palume esinejatel, kes soovivad ööbida, anda endast märku hiljemalt 20. jaanuariks 2023 e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel: 53429043


Peale ööbijate arvu selgumist, saadame hiljemalt jaanuari lõpuks osavõtjatele ankeedi koos omaosaluse summadega.

NB! Omaosalus peab olema tasutud esinejatel 3 päeva enne festivali, peale seda ei ole võimalik enam muuta sööjate ega ka ööbijate arvu.

Esinejad, kes soovivad eelnevalt proove teha, siis see võimalus on 9. juunil kell 15.00- 18.00 kultuurimajas Rugodiv.

9. juunil kell 20.00- 23.00 on huvilistel võimalus osa saada laevasõidust Narvast Narva-Jõesuusse ja tagasi. Osalemiseks vajalik eelregistreerimine e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel: 53429043


Seniks head harjutamist ja kohtumiseni Narvas!

Kes seekord lavale ei ihalda, siis ootame kogu Eesti Puuetega Inimeste Koja juhatusega kõiki huvilisi tasuta sissepääsuga kultuurifestivalile Narva, et üheskoos üks tore päev veeta!

 

Helmi Urbalu

Kultuurifestivali koordinaator
Eesti Puuetega Inimeste Koda
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel: 53429043