Oluline info rehabilitatsiooniteenuse kohta

rehakeskus 

Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit on sõlminud koostöölepingu Start Grupp OÜga rehabilitatsiooniteenuse osutamise ülevõtmise osas. Start Grupp OÜ jätkab teenuse osutamist samadel tingimustel, säilivad teenuse osutamise aadress, kontaktisikud ning spetsialistid. Start Grupp OÜ juhatuses on koostöölepingu kohaselt esindatud ELIL juhatuse poolt määratud isik. Treeningseadmed, mis on soetatud Jõulutunnel toel jäävad ELIL omandisse ning on Start Grupp OÜ kasutusrendis.

Kuna tavapärane teenuse osutamine on eriolukorra tõttu peatatud, siis praegu toimub Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu rehabilitatsioonikeskuse üleminek Start Grupp OÜle.

Esimeses etapis liiguvad üle sotsiaalse rehabilitatsiooni kliendid, seejärel tööalase rehabilitatsiooni kliendid.

Kõikide klientidega võetakse personaalselt ühendust!

Olenemata ülemineku protsessist on rehabilitatsiooniteenuste vastuvõtte kliendi ja spetsialisti vahelisel kokkuleppel võimalik läbi viia telefoni, meili või Skype teel. Eriolukorra tõttu on vajalik kaitsta klientide tervist ning ühtlasi tagada meeskonnale oma tervise kaitsemise võimalus. Kontaktvisiitide ära jäämise põhjus on suure osa klientide kuuluvus riskirühma.

Kes kuuluvad riskirühma?

1)Koroonaviiruse nakkus võib kulgeda raskemalt vanematel, üle 60-aastastel, või kroonilisi haiguseid põdevatel inimestel. Nende organism võib immuunsüsteemi funktsiooni languse tõttu olla nõrgem ning nakatudes võib haigus kulgeda raskemini.

2)Kroonilised haigused on näiteks diabeet, südamepuudulikkus, kõrge vererõhk, kasvajad, astma jm kroonilised kopsuhaigused, kroonilised neeru- ja maksahaigused, immuunpuudulikkus.

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või +372 5695 0701