Wings For Life World Run

WingsRedBull4Vigursuusatamise maailmameister Kelly Sildaru ja Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit kutsuvad teid osalema hetegevuslikul jooksul, et koguda raha seljaaju vigastuste ravivõimaluste uurimiseks, 5. mail kell 14,00 Pirita terviserajal ja Lillepi ringil.


Ülemaailmne jooks "Wings For Life World Run" toimub 5. aastat, 100% tuludest läheb fondile Wings For Life ning seni kogutud 23,6 miljoni euroga on tehtud juba ka esimesed edusammud.
Kuidas osaleda?
Lae alla Wings For Life World Run äpp
Registreeri end Pirital toimuvale jooksule. Regamistasu 10€ läheb kogumahus heategevuseks.
Lae mobla aku, võta mobiil rajale kaasa ja jookse koos meiega! 


Tegu ei ole tavalise jooksuvõistlusega! Osalemiseks on tarvis tõmmata endale Wings For Life World Run äpp ning läbi selle registreeruda end Pirital toimuvale jooksule. Osalemistasu on 10€, samuti on äpi vahendusel võimalik teha lisaannetus.  Mobiil tuleb ka rajale kaasa võtta, samuti kõrvaklapid.

Mis teeb selle jooksu eriliseks? Selle jooksul pole finišit.  Wings For Life World Run algab üheagselt rohkem kui 30-s riigis üle maailma. Jooksjaid ajab taga püüdja-auto – parim jooksja peab jooksma ka kõige rohkem. Esimesed 30 minutit saad edumaad, misjärel hakkab virtuaalne püüdja-auto jooksjaid taga ajama. Finiš asub täpselt seal, kus püüdja-auto jooksjale järgi jõuab. Äpi vahendusel saab jooksva pidevalt infot, kui kaugel auto temast on ning millise tempoga läheneb.

Kõik võivad ja saavad osaleda – nii harrastajad, ratastoolis sõitjad kui ka olümpiavõitjad. 2018. aasta võitja oli Rootsist Aron Anderson, kes jooksis kokku 89,85 km, tema osales jooksul Floridas. 2018. Äpp-jooksu võitis Mikkel Kleis, kes jooksis Taanis 64,63 km. Rahvajooksuna saab igaüks joosta/kõndida niipalju kui jaksab või soovib, seni kuni püüdja-auto teda kätte saab.Äpp on tasuta allalaetav nii iOS kui ka Android kasutajatele. Äpis on olemas:
- tasuta treeningvõimalused: püstita eesmärk ja jälgi oma edusamme
- live raadio annab jooksvalt ülevaate tulemustest üle maailma
- virtuaalne püüdja-auto
- võimalus jagada tulemusi sotsiaalmeedias

.

Mis on Wings For Life organisatsioon?

 Miljonid inimesed üle maailma on pärast seljaaju vigastust sõltuvad ratastoolist – üsna tihti on tegu liiklusõnnetuse või kukkumisega. Wings For Life on mittetulunduslik seljaaju vigastuste uurimise fond, mille missiooniks on leida ravivõimalused. Wings For Life on alates 2004. aastast rahastanud teadusprojekte ja kliinilisi teste üle maailma. Olgugi, et ravi pole veel leitud, on suuri samme sinnapoole juba tehtud.

Olgugi, et ravi pole veel leitud, on oluline toetada teaduse arengut  ning kasvatada lootust, et tulevikus on ka seljaaju vigastusi võimalik  ravida.

Loe lisa
https://www.wingsforlifeworldrun.com/us/en/help-us-raise-funds-for-spinal-cord-injury-wings-for-life-world-run/

WingsRedBull5