Alexela toetab jätkuvalt liikumispuudega inimesi

alexela tankla

Head sõbrad!

Olete oodatud homme kell 12.00 Alexelale aitäh ütlema!

aelexelaEesti Liikumispuudega Inimeste Liidu (ELIL) pressiteade
25.04.2017

Alexela toetab jätkuvalt liikumispuudega inimesi

ELIL pikaajaline hea koostööpartner ja toetaja Alexela Oil pööras käesoleva aasta esimeses kvartalis suurema tähelepanu ELILi toetamisele. Alates jaanuarist käivitus kampaania "Anname jõudu igale liikumisele!". Kahekümnes tanklapoes olid märtsikuu lõpuni avatud annetuskarbid, kuhu kliendid said ELILi jaoks annetusi jätta. Lisaks oli tanklapoodides kampaania, kus ostes 0,5 l pudeli Coca-Colat, annetati pudelilt 5 senti liikumispuudega inimeste heaks. Kõige selle tulemusena koguti märkimisväärne toetus – kokku üle tuhande euro.

Annetuse pidulik üleandmine toimub 26. aprillil algusega kell 12.00 Tallinna Puuetega Inimeste Koja saalis Endla 59.

Alexela on liidu pikaajaline toetaja juba 1990. aastast ning aastatega on koostöö läinud aina laiemaks. 2007. aastal sõlmisid Alexela ja ELIL koostöölepingu, mille raames lõi Alexela mitmeid töökohti liikumispuudega inimestele oma kõnekeskuses.

Indrek Tarand, Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu president: „Tasub meenutada, et Alexela tuli meie toetajaks juba ajal, mil polnud veel juttugi ei töövõimereformist ega tehtud kihutustööd tööandjate seas erivajadustega inimeste tööle palkamiseks. Selline mõistmine ja suhtumine iseloomustab Alexelat tänaseni, millega on firma kahtlemata eeskujuks teistele ettevõtetele.“

Ain Kuusik, Alexela Oil juhatuse esimees: „Kogu Alexela kollektiiv peab koostööd Eesti Liikumispuudega Inimeste Liiduga tänaseks juba üheks osaks Alexela loos. Iga panus liidu tegevusse on meile puhas andmise rõõm. Pea kolmkümmend aastat koostööd on Alexelast ja ELIList teinud mitte ainult partnerid, vaid sõbrad.“

Kaks korda on Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit tunnustanud Alexelat toetuse ja mõistmise eest tänumeenega. Alexela on liidu tänuürituse Aasta Tegu 2002 ja Aasta Tegu 2006 laureaat.

Liikumispuudega inimestel on põhjust taas Alexelat tänada!

Lisainfo:
Auli Lõoke, nõunik
elil@ elil.ee
5293144