Gerd Kanter tegi treeningu koos liikumispuudega inimestega

ELIL 45

Eile tegi Rimi Juunijooksu patroon Gerd Kanter treeningu koos liikumispuudega inimestega, kes soovivad samuti anda oma panuse heategevusse ning toetada Juunijooksul osalemisega Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu korraldatavat laste suvist aktiivsuslaagrit. Juunijooks toimub 2. juunil Kadrioru pargis.
„Olin kohe nõus hakkama juunijooksu patrooniks, kui see ettepanek mulle tehti,“ lausus Gerd Kanter.
„Ei ole paremat tunnet, kui abivajajale heateo tegemine, eriti, kui aidatakse ühiskonna kõige nõrgemaid – lapsi. Pole tähtis, kas tuled juunijooksule jooksma või kõndima, oluline on kohal olla. Nii  eed head endale ja toetad ka liikumispuudega lapsi.“
„Jooksu osavõtutasudest saadud tulu annetatakse liikumispuuetega laste rehabilitatsioonilaagrile, kus lapsed saavad individuaalset, perekeskset ning grupis teostatavat rehabilitatsiooniteenust: füsioteraapiat, tegevusteraapiat, loovteraapiat jne,“ sõnas Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liidu tegevjuht Lili Tiri. „Koos suunatud tegevustega soovime arendada laste sotsiaalseid oskusi, luua uusi sõprussuhteid eakaaslaste seas ning tugevdada sidemeid lapsevanemate-laste ja Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu vahel.“

Juunijooksul on kavas jooksmine, käimine ja kepikõnd kõigile jõukohasel viie kilomeetri pikkusel rajal.
Stardi-finišipaik ning võistluskeskus asuvad Kadrioru staadionil ja rada kulgeb Kadrioru teedel.
Juunijooksu raames toimub Kadrioru staadionil ka tasuta spordiprogramm lastele ja Koit Toome kontsert.
Rimi Juunijooksule saab registreerida soodushinnaga maikuu lõpuni internetilehel www.juunijooks.ee.


Lisainfo:
Lili Tiri, Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liidu tegevjuht
Tel: +372 58542008, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Mati Lilliallik, Spordiürituste Korraldamise Klubi
Tel: +372 521 3331, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Katrin Bats, Rimi avalike suhete juht
Tel: +372 516 7833, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.