Jõulutunneli heategevuslikud kontserdid Niguliste kirikus 25. detsembril

Esimesel jõulupühal, 25. detsembril kell 14 ja 19 toimuvad Niguliste kirikus jõulukontserdid, mille otseülekande ajal ETV saates "Jõulutunnel" saavad vaatajad annetada liikumispuudega inimeste treeningsaali rajamiseks.

tunnelk

Sissepääs on ratastoolikasutajale tasuta, abistajal tuleb lunastada pilet. Palun soovijatel piletisoovist teada anda 20. detsembriks e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , kindlasti märkige, kummale kontserdile soov minna on.

Kell 14 annab kontserdi kammerkoor Collegium Musicale. Solistina teeb kaasa sopran Katrin Targo. Dirigent on Endrik Üksvärav. Kavas on Arvo Pärdi ja Olav Ehala looming, kui ka säravad ja südantsoojendavad jõululaulud nii Eestist kui mujalt maailmast. Kontsert kestab 1 tund ja 10 minutit, pilet maksab 12 eurot ja uksed avatakse tund enne kontserti.

Kell 19 algaval kontserdil esinevad Birgit, Pearu Paulus, Kalle Sepp, Hanna-Liina Võsa, Tallinna Poistekoor, Jüri Pootsmann, Tanja, Mikk Saar, Beyond Beyond ja vokaalansambel Others. Lauljaid saadab ansambel Swingers.

Kontsert kestab 1,5 tundi, pilet maksab 18 eurot ja uksed avatakse tund enne kontserti.

Ilusat jõulukuu jätku ja kel vähegi võimalust, tulge Nigulistesse kontserte nautima!

Esinejad: Birgit, Pearu Paulus. Kalle Sepp, Hanna-Liina Võsa, Tallinna Postekoor, Jüri Pootsmann, Tanja, Beyond Beyond, Swingers